English  Русский  Lietuviškai  Polski 
12345

Apie mus

UAB „Madagis“ - 2014 metais Kauno rajone įkurta metalo apdirbimo įmonė. Pagrindinė įmonės veikla - standartinių ir nestandartinių gaminių, konstrukcijų bei įrenginių gaminimas statybos, reklamos ir kitoms įmonėms iš juodojo metalo, aliuminio ir nerūdijančio plieno. Įmonėje dirba kvalifikuoti specialistai, turintys ilgametę darbo patirtį. Medžiagos perkamos iš patikimų ir žinomų įmonių, kas leidžia užtikrinti gaminių kokybę ir ilgaamžiškumą.

Teikiami metalo pjaustymo, kapojimo, lankstymo, gręžimo, virinimo, dažymo, metalo gaminių projektavimo, konsultavimo, montavimo ir transportavimo darbai. Klientų patogumui taikomas kompleksinis aptarnavimas nuo užsakymo priėmimo iki gaminių pristatymo į pageidaujamą vietą.

Įmonės tikslas - patikimai ir laiku pateikti kokybiškus gaminius, atitinkančius darbų saugos bei technologinius reikalavimus ir užtikrinančius įmonės gerą vardą.

UAB "Madagis" nuolatos investuoja į darbuotojų kvalifikacijos kėlimą, darbo sąlygų gerinimą, modernius įrankius bei įrengimus, garantuojančius gerą darbo kultūrą, kokybiškų gaminių teikimą bei klientų poreikių patenkinimą.